ÖNERİ, TALEP VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN

Ad Soyad

E-Mail Adresi

Konu

Mesajınız

Tüm ürünlerde ücretsiz kargo sadece oldbazaar.com.tr'de

Anasayfa
/
Yardım

SİPARİŞ

Sepetinize eklemek istediğiniz ürünün hemen yanında bulunan "Sepete Ekle" butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilir, satın almak istediğiniz tüm ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişe devam edebilirsiniz. Sipariş sürecini başlatmak için, Sepetim sayfasında bulunan "Kasaya Git" butonuna tıklamalısınız. Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi de girdikten sonra siparişinizle ilgili tüm detayları görüp ödemenizi  güvenle yapabilirsiniz

Bu aşamada tüm bilgileriniz 128-bit SSL güvenliği altında olacaktır. Aynı ürün türünden 150 adete kadar sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra sipariş değişikliği yapamazsınız. Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz. Tüm şehirlere en geç 5 iş günü içinde teslimat yapılır.

Sipariş verirken, doldurulması gerekli olan bilgilerin eksiksiz  ve güncel olmasına dikkat edilmelidir. Siparişinizi verdikten sonra doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçer. Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla eksiksiz olarak yazmanız gereklidir.

Siparişlerinizin durumunu “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesini kullanarak inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizin durumunu takip edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.


Jeneratör