ÖNERİ, TALEP VE ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN

Ad Soyad

E-Mail Adresi

Konu

Mesajınız

Tüm ürünlerde ücretsiz kargo sadece oldbazaar.com.tr'de

Anasayfa
/
Yardım

SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye olmadan da derse kayıt olabilir miyim?

Sitemize üye olmadan da ders satın alabilirsiniz.

Şifremi unuttum

Sitenin Üye Girişi bölümlerinde yer alan "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp açılan sayfada, www.oldbazaar.com.tr üyeliğinde kullandığınız e-mail adresinizi girerek yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz otomatik olarak oluşturulup, üyelikte kullandığınız e-mail adresinize gönderilecektir.

Sipariş nasıl verilir?

Sepetinize eklemek istediğiniz ürünün hemen altında bulunan "Sepete Ekle" butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş sürecine devam etmek için, Sepetim sayfasında bulunan "Kasaya Git" butonuna tıklayarak gerekli adımları takip edebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi de girdikten sonra siparişinizle ilgili tüm detayları görüp ödemenizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Bu aşamada tüm bilgileriniz 128-bit SSL güvenliği altında olacaktır.

Sipariş takibi

Siparişlerinizin durumunu “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesini kullanarak inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizin durumunu takip edebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Satın aldığım dersleri nasıl başlarım?

.

128 Bit SSL nedir?

Sipariş işlemleri sırasında 128-bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir.

Jeneratör